Jak dawno mnie tutaj nie było! Ostatni wpis datowany na zeszły rok, to nie jest coś, czym należałoby się chwalić. Brak publikacji jednak nie oznacza, że totalnie nic się nie działo. Może nie tyle ile bym chciał, ale moje modelki i ja wykonaliśmy kilka całkiem udanych sesji. Postanowiłem odkopać się z zaległości, bo parę fajnych fot czeka na publikację. Dzisiaj tematem przewodnim jest sesja zdjęciowa w plenerze.

Do dzieła!

Sesję zdjęciową wykonaliśmy w sierpniu (poprzedniego roku) w okolicy Gniezna, a dokładniej Jankowa Dolnego. Trzeba przyznać, że był to dość ciekawy i pracowity miesiąc. Wykonałem wtedy trzy sesje, wszystkie w tym samym miejscu, tydzień po tygodniu. Pomimo tego, że lokalizacja się nie zmieniała, to pogoda za każdym razem zapewniła nam zupełnie inne warunki. Sami przekonacie się, jak różne zdjęcia dzięki temu powstały.

No to zaczynamy! Przenosimy się do 22 sierpnia i przed obiektywem mamy Klaudię, którą możecie kojarzyć z sesji: Wiosenna sesja zdjęciowa czyli Klaudia przed obiektywem. Warunki mieliśmy bardzo kapryśne. Słońce co chwilę chowało się za chmurami i ewidentnie zanosiło się na deszcz. Na szczęście zdążyliśmy wykonać kilka zdjęć zanim rozpadało się na dobre.
Co z tego wyszło? Zobaczcie sami 😉

Czas na autopromocję 😉

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany sesją zdjęciową w plenerze lub w studio, lub znasz kogoś kto chętnie wziąłby udział w takiej sesji, podeślij tej osobie link do mojej strony: https://hubertkajdan.com/sesja-zdjeciowa/

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz również: